AKADEMIA ŻEGLARSTWA TOPSAIL
w ramach szkolenia żeglarskiego, ma podpisane porozumienie z CENTRUM KONFERENCYJNO – WYPOCZYNKOWO – ŻEGLARSKIE GALION, w którym to ma zagwarantowane miejsca na zakwaterowanie i wyżywienie w tym ośrodku.

Pokoje

Centrum Galion – dysponuje 47 pokojami standardowo wyposażonymi w TV, telefon, bezprzewodowy dostęp do Internetu, które tworzą bazę noclegowa dla ponad 100 osób. W ofercie znajdują się pokoje jedno, dwu i trzy osobowe. W każdym z pokoi znajduje się łazienka z kabiną prysznicową. Na gości spragnionych większej przestrzeni czekają 3 pokoje typu studio idealne dla rodzin z dziećmi.

W sezonie letnim naszym gościom dodatkowo proponujemy bazę sezonową w postaci Pawilonu Miroszów oraz domków typu Brda. W pawilonie udostępniamy pokoje 2 i 4 osobowe z łazienkami. Domki Brda przeznaczone są dla 8-10 osób. W każdym z nich znajduje się pełen węzeł sanitarny.

Wyżywienie w Restauracji Hotelu Galion

Restauracja Galion usytuowana na parterze w budynku hotelowym posiada przeszkloną części, z której rozciąga się przepiękny widok na stojące w marinie jachty oraz rozlewisko Wisły Śmiałej. Nasi goście mogą skosztować znakomitej polskiej kuchni, a domowa atmosfera oraz bogate menu, zaspokoją gust niejednego smakosza. Wnętrze naszej restauracji otwarte jest nie tylko dla Gości hotelowych, ale dla wszystkich tych, którzy poszukują  niezapomnianych doznań smakowych i doskonałego  miejsca na spędzenie czasu wolnego nad morzem. Zapraszamy codziennie w godzinach 8:00-17:00, w sezonie letnim 8:00-22:00.

 

Dzięki lokalizacji obiektu, zdobytemu doświadczeniu i możliwości dostosowania się do indywidualnych potrzeb klienta w zakresie menu czy obsługi imprezy, pragniemy uczynić spotkania okazjonalne (chrzciny, komunie, wesela), biznesowe czy też plenerowe - niezapomnianymi. Proponujemy również szeroki zakres usług związanych z cateringiem. Dysponujemy odpowiednim zapleczem, by zapewnić profesjonalą obsługę imprezy w firmie, domu czy też plenerze.